Фарба для брів і вій

Чітка лінія брів допомагає акцентувати увагу на очах, робить міміку обличчя більш виразною. Сьогодні зробити брівки темнішими, а їх контур чіткішим – легко і без щоденного підфарбовування олівцем або тінями. Достатньо раз на 3-4 тижні нанести спеціальну фарбу, щоб не витрачати час на мейк-ап брів вранці. Професійна лінійка продуктів світових брендів представлена у STALEKS.

Фарба для брів: види та особливості матеріалів

У каталозі «Сталекс» засоби для фарбування запропоновані в кількох варіантах:

 • крем-фарба з щільною консистенцією (подібною до фарби для волосся). Оптимальна для новачків;
 • капсульна (у капсулі міститься запас матеріалу на одне фарбування);
 • з гелевою текстурою (залізоподібний матеріал). Заповнюється простір між волосками і маскуються візуально помітні дефекти; перманентна - найбільш стійка. Підходить тільки для використання фахівцями.

Критерії вибору

Перед покупкою фарби для брів та вій уточніть такі фактори:

 1. Що входить до склад. Серед інгредієнтів фарби повинно бути агресивних компонентів (солей, спиртів, нітритів, токсинів). Найкраще рішення: склад з натуральних пігментів та органічних закріплювачів.
 2. Який ступінь стійкості. Якщо немає бажання фарбувати брови та вії щотижня, варто купити фарбу, яка забезпечує ефект на 20-30 днів.
 3. Що входить до комплекту. На шкірі фарбник тримається до 7 днів, видаляється шкідливими для шкіри засобами. При виборі зверніть увагу на набори, в яких є захисні рукавички, окислювач, щітки/пензлі. Чим повніший комплект — тим простіше фарбування і менше дефектів.
 4. Колір. Традиційна чорна стійка фарба для брів не завжди актуальна. Наприклад, шатенкам краще вибирати матеріал коричневого кольору, а блондинкам — коричнево-бежевого, щоб контраст не порушив гармонію образу. Немаловажна й репутація виробника. Відомі косметологічні компанії проводять обов'язкове тестування продукції на алергопроби та безпеку, чого не можуть дозволити собі фірми, що випускають дешеві кошти.

  Переваги та недоліки фарб для вій

  Достоїнствами сучасних фарб для брів та вій за відгуками майстрів та користувачів є:

  • тривалий ефект фарбування (3- 4 тижні насиченого кольору);
  • створення чіткого контуру, який не розмазується при вмиванні;
  • візуальне збільшення обсягу волосків, ефективне маскування лисин;
  • гіпоалергенність матеріалів;
  • /li>
  • різноманітність відтінків;
  • безпечне нанесення та дбайливий догляд за шкірою, бровами та віями;
  • 100% зафарбовування сивини;
  • можливість фарбувати брови в домашніх умовах.

  Мінусів у фарби для брів не виявлено за умови, що використовується непрострочений сертифікований матеріал, а нанесення відповідає вимогам посібника, яке вкладено в упаковку.

  Щоб купити фарбу для брів та вій від найкращих виробників, не потрібно їхати до Європи та США. Ми пропонуємо продукцію від провідних виробників з доставкою по Харкову та Україні. Форма оплати – на ваш вибір. Отримати консультацію пропонуємо за безкоштовним телефоном 0 (800) 354-123.

Читати повністю