Ремувер для вій швидко впорається з видаленням нарощених мікроволокон, не залишить слідів клею, не пошкодить чутливу шкіру повік. Інтернет-магазин «Сталекс» пропонує матеріали для зняття нарощених вій за доступною ціною. У каталозі представлені ремувери Reforma, рекомендовані як для досвідчених майстрів, так і для самостійного використання в домашніх умовах.

Гелевий ремувер дя вій: особливості засобу

Нарощені вії роблять очі виразнішими, а погляд — привабливим. Але краса потребує жертв. На такі жертви доводиться йти, коли мікроволокна потрібно знімати. Механічний спосіб – видалення мікрощіточками – не варіант. Забирається багато часу, штучні вії забираються не повністю, можна пошкодити цибулини і втратити свої вії. Ремувер вирішує проблему. Засіб для зняття нарощених вій розчиняє кристали клею, не завдаючи шкоди волосяним цибулинам і ніжній шкірі, причому на зняття потрібно 5- 15 хвилин.

Сьогодні фахівці використовують три види дебондерів:

  • Рідкі. Рідина є економічним, але й найбільш небезпечним варіантом, оскільки може потрапити в очі, що закінчиться роздратуванням або опіком сітківки.
  • Кремові. Засіб із густою консистенцією зручно та безпечно у застосуванні, але потребує більшої витримки. Для зняття вій необхідно протримати засіб щонайменше 15 хвилин.
  • Гелевий ремувер — оптимальний за швидкістю/якістю/безпекою варіант зняття мікроволокон. Незалежно від того, який праймер для вій чи клей були використані для нарощування, гелеподібна речовина за 0,5-5 хвилин розчиняє матеріали та зробить зняття комфортним та не травматичним.

Професіонали рекомендують використовувати гелеві ремувери і знежирювачі для вій, оскільки завдяки щільній структурі вони не затікають у вічі і не шкодять слизовій оболонці. Пріоритет надається матеріалам без ацетону у складі. Використання таких дебондерів і праймерів дозволяє уникнути травм чутливої шкіри повік.

Як працювати із засобом

Ремувер наноситься на шкіру без макіяжу. Черговість дій – наступна:

  • Нанесення дебондера на краю повік за допомогою пензлика або ватяної палички. Під час нанесення краще не відкривати очі, щоб уникнути попадання речовини на слизову оболонку. Очистити шкіру від кристалів клею.
  • Нанести крем або масло для підтримки тонусу шкіри навколо очей.

Переваги гелевого засобу для зняття вій

Сьогодні фахівці у косметологічних салонах віддають перевагу гелевим ремуверам, ґрунтуючись на таких властивостях засобу:

  • Просте нанесення. Гелеподібна речовина наноситься на край повік, не розтікається і не вимагає постійної корекції.
  • Ефективне розчинення будь-якого клею і, як наслідок, швидке зняття нарощених вій. Сучасні засоби діють через 10-20 секунд, тому видалити зламані мікроволокна можна без втрати часу.
  • М'яка дія. Гелевий матеріал не потрібно втирати, відповідно не пошкодиться шкірний покрив і не зламаються природні вії.
  • Економічність. Завдяки щільності матеріал витрачається невеликими порціями, його вистачає на кілька процедур.

У «Сталекс» ви можете замовити ремувер та праймер для вій від відомих брендів з доставкою по Україні та СНД. Ми спеціалізуємося на продукції для професійних салонів краси, знайомі з тонкощами роботи майстрів, тому пропонуємо перевірені матеріали, що довели свою ефективність та безпеку.

Читати повністю