Товари
   Мова:
   Укр

   Про нас

   Компанія STALEKS – лідер ринку з двадцятирічним досвідом у сфері виробництва та продаж у beauty-індустрії.

   STALEKS виробляє інструмент для манікюру, педикюру, косметології та make-up. Оригінальна продукція компанії STALEKS продається у більш ніж 25 країнах миру та користується високим попитом серед професіоналів у beauty-індустрії — майстрів манікюру, педикюру, подологів, косметологів, бровистів и лашмейкерів.

   Основні принципи компанії STALEKS — індивідуальний підхід, увага до деталей, впорвадження найсучасніших технологій та турбота про майстрів, які використовують у роботі наш інструмент. Ми прагнемо інноваційних рішень, і підтримуємо зворотній звʼязок з клієнтами, враховуючи їхні побажання, запити та рекомендації.

   Відміння впізнаваність бренду, як в Україні, так і далеко за її межами. Компанія бере активну участь у міжнародних виставках та чемпіонатах, проводить навчальні майстер-класи та співпрацює з beauty-школами.

   Компанія STALEKS має свій фірмовий інтернет-магазин, в якому можна придбати товар із будь-якої точки світу.

   У компанії також є мережа фізичних магазинів Staleks Shop&Service, в яких можна не тільки придбати товар з висококласними консультаціями, але й загострити свій інструмент.

   У всіх наших магазинах, окрім повного асортименту інструменту STALEKS PRO та STALEKS, представлено близько 10 тисяч супутніх товарів для майстрів та домашнього використання.