Матеріали для нарощування вій

Виразний погляд з-під довгих, красиво вигнутих вій — потужна зброя, перед якою ніхто не встоїть. Але як бути, якщо природа не нагородила вас соболиними бровами та віями-віялами? Досягнення сучасної косметології зроблять зовнішність яскравішою: на допомогу приходять татуаж, мікроблейдинг, хна для брів і найкращі матеріали для нарощування вій.

Що входить до базового набору матеріалів для нарощування вій

Перше, що знадобиться майстру — штучні вії, виготовлені з еластичного синтетичного моноволокна. Колір волокна може бути будь-яким, а характеристики міцності визначаються вмістом силікону: чим його більше, тим гнучкіший і якісніший матеріал для нарощування вій. Довжина заготовок варіюється від 5 до 18 мм, а товщина підбирається залежно від ефекту, якого хочеться досягти: 0,15 мм — для «натурального» нарощування; ,2 мм - для ефекту макіяжу;

 • 0,25 мм - для супер-об'єму.
 • Важливе значення має вигин заготовок. Кожен тип завитка позначається буквою латинського алфавіту, вказаною на упаковці (купуючи матеріали для нарощування вій у Криму чи будь-якому іншому регіоні, обов'язково дивіться на маркування). Найбільший попит мають заготівлі типу B, C і D.

  Крім того, знадобляться додаткові витратні матеріали та базові інструменти для нарощування вій:

  Якщо ви плануєте оптом купувати матеріали для нарощування вій, не забудьте вибрати хороший клей - саме якістю клею визначається термін до наступної корекції. Найстійкіший ефект забезпечує клей сильної фіксації (корекція робиться не частіше ніж один раз на місяць).

  Замовляючи матеріали для нарощування вій в інтернет-магазині, звертайте увагу не лише на ціни — у цьому випадку першорядне значення має якість товарів. Хороші брендові розхідники підвищують собівартість процедури, проте з ними приємно працювати, і результат не розчарує. Преміум-матеріали для нарощування вій та дизайну брів гарантують успіх! Пінцети повинні бути міцними, з ретельно підігнаними один до одного кінчиками, склади, що фарбують - безпечними і стійкими.

  Де купити матеріали для нарощування вій

  В Україні чимало магазинів з різною ціновою політикою та асортиментом, які продають матеріали для нарощування вій. Хочеться застерегти майстрів-початківців від економії на розхідниках. Це дуже недалекоглядне рішення, тому не варто йти на ризик та закуповувати за підозріло низькими цінами матеріали для нарощування вій, виготовлені невідомими виробниками. Дешевий клей може виявитися токсичним і викликати алергію, неякісні заготовки з тонкого волокна вже через тиждень-другий втрачають презентабельність і рідшають.

  Асортимент інтернет-магазину Сталекс представлений якісними брендовими матеріалами для нарощування вій за розумною вартістю: пучковими та стрічковими заготовками всіх типів та розмірів, підготовчими препаратами та ремуверами на гелевій чи олійній основі, фарбами та інструментами, засобами для біозавивки.

  У нас можна купити як готові набори та мікси, так і окремі товари кращих торгових марок (Reforma), у тому числі для фарбування та дизайну брів. Доставляємо матеріали для нарощування вій до Києва, Одеси, Львова та інших населених пунктів, допомагаємо сформувати замовлення з урахуванням усіх побажань покупця. Все, що потрібно майстру - прозорий і кольоровий клей, силіконові таці та пелюстки, трафарети і бальзами, що доглядають - є в каталозі Staleks. Професійні матеріали для нарощування вій – гарантія того, що клієнт залишиться задоволеним та повернеться до вас на корекцію!

  Читати повністю