Заміна та повернення товару належної якості

Гарантовано ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів" та здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу товару. Заміна та повернення можливі у разі, якщо товар не був у вжитку, не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, товар повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі вказаного товару. 

Не підлягають заміні / поверненню товари зі списку товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), затвердженому КМУ згідно зі ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів". Транспортування товару/заміни товару проводиться за рахунок Покупця. Якщо при розгляді вимоги Покупця про заміну/повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, сколи, механічні пошкодження, за вийнятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін / повернення зроблене не буде. При поверненні не допускається нанесення на упаковку написів, адрес, клейких матеріалів та ін.

Заміна та повернення товару неналежної якості

Гарантовано ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" та здійснюється у разі виявлення суттєвих недоліків товару або прихованих виробничих дефектів, виявленних у процессі використання протягом 14 днів з моменту покупки.

Можлива заміна товару або його комплектуючих на аналогічні за властивостями та вартістю за умови попереднього узгодження з Покупцем не є суттєвим недоліком, несправністю або нефункціонувальністю товару. У разі виникнення проблеми із товаром переконайтеся, що повністю ознайомилися з інформацією про цей товар, доступною на сайті компанії. 

Для обміну товару неналежної якості необхідно:

1. Звернутися до інтернет-магазину staleks.ua будь-яким зручним для вас способом:

2. Описати суть скарги, а також повідомити менеджеру номер Вашого замовлення або призвище, на яке було зроблено замовлення.

3. Надіслати фото товару з дефектом.

4. Заповнити акт експертизи. У разі повернення манікюрного інструменту - всі подальші дії щодо заміни/повернення товару здійснюються лише на підставі висновку експертизи.

Час проведення експертизи триває від 14 днів. За підсумками її проведення, з Вами звʼязується менеджер та повідомляє про результати експертизи. У разі повернення іншого асортименту товарів - усі подальші дії щодо заміни / повернення здійснюються за погодженням з менеджером інтернет-магазину.

УВАГА! У разі якщо за результатами експертизи виявлено, що його недоліки виникли внаслідок виробничого процессу, то Продаваць здійснює заміну товару.  

Якщо у результаті експертизи товару встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які Продаваць (виробник) не відповідає, то заміна товару не здійснюється. Доставку товару до Продавця та назад здійснює Покупець.

Якщо у результаті експертизи встановлено, що його недоліки виникли з вини Продавця - Продавець забовʼязаний відшкодувати вартість доставки товару.

Умови відшкодування вартості товару

Повернення сплачених Покупцем коштів, робиться за домовленністю сторін в термін від 3 до 7 банківських днів.

Товари, які не належать обміну та поверненню

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню. До таких товарів, у тому числі, належать:

  • продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни;
  • парфумерно-косметичні вироби;
  • апарати для гоління;
  • гребінці та щітки масажні;
  • рукавички, тканини, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби;
  • товари в аерозольній упаковці; вироби з натурального та штучного волосся (перуки);
  • інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилки, тощо).

УВАГА! Обмін та повернення товарів з данного списку продавцем не здійснюється.

Допуски робочих частин інструменту Staleks та Staleks PRO

Компанія «Сталекс» безперервно развивається в галузі вдосконалення технології виробництва та підвищення якості продукції, щоб відповідати усім параметрам якості, які очікують від професійного інструменту.

При виробництві інструменту є етапи ручної роботи, зокрема - ручна заточка робочих частин. Саме це дозволяє інструменту відповідати високим вимогам Майстрів – професіоналів.

Але при ручному заточенні неможливо зробити інструмент ідеально схожим один на одного. У звʼязку з цим фактом на довжину робочої частини існують допуски:

Категорія Допуск разміру робочої частини
Кусачки до 4 мм +/- 0,8 мм
Кусачки 5 мм і більше +/- 1 мм
Ножиці +/- 2 мм
Пінцети для брів +/- 1 мм
Пінцети для вій +/- 0,5 мм

Фахівці компанії не зупиняються на досягнутому та постійно працюють над тим, щоб ще більше зменшити ці допуски.

Ми щиро цінуємо те, що Ви обрали саме наш інструмент та впевнені, що він стане надійним помічником у Вашій творчості.