Мономер для нігтів полегшує процес створення акрилового манікюру

Мономер для нігтів стане незамінним помічником при створенні акрилового дизайну. Майстри із задоволенням застосовують ліквід у своїй роботі, адже він містить УФ інгібітори. Вступаючи в реакцію, він сприяє швидкому висиханню в природних умовах.

Постачається інгредієнт у рідкому вигляді. Хімічна формула цієї рідини ідентична полімеру, але має іншу структуру. Коли майстер поєднує ці два компоненти, відбувається процес полімеризації. Результатом є пластична маса, з якої легко можна моделювати різні форми. Ціна мономеру для нігтів висока. Але при його використанні вам не потрібна буде лампа, значить, робити акриловий дизайн вигіднішим і зручнішим за гелевий. .

Складові якісного мономеру для нарощування нігтів

Якісний препарат повинен мати наступні характеристики:
  1. Пластичність. Пластифікатори, що входять до складу речовини, впливають на гнучкість. Нігтики, які були виготовлені з більш пластичного складу, виглядають як натуральні.
  2. Міцність. Цей показник збільшують завдяки перехрещуванню молекул у структурі рідини. Такий мономер для нарощування нігтів додасть стійкості проти тріщин та ламкості матеріалу.
  3. Відсутність запаху. Дуже важливий показник, особливо для людей, схильних до алергічних реакцій. Разом з відсутністю аромату при спилі манікюру буде менше пилу, за рахунок скочування верхнього шару. Мономір без запаху має більш тривалий період полімеризації, нанесення продукту стає набагато зручнішим.

Зверніть увагу на наявність або відсутність кольорового пігменту. Якщо ви не хочете змінити колір всього складу, використовуйте безбарвну рідину. Варто купити мономер для нігтів з блакитним або фіолетовим пігментом, щоб підкреслити білизну вільного краю нігтики.

Робота з матеріалом

Пензлик занурюють у ємність з ліквідом і потім у пудру. На кінчику утворюється кулька, яку переносять на нігтьову пластину і починають розрівнювати. Затвердіння суміші складає близько двох хвилин. Коли полімеризація завершена, пилкою надають остаточної форми і наносять фінішне покриття.

Пропонуємо купити мономер для нігтів у нашому інтернет-магазині Сталекс. Асортимент продукції включає прозорі мономери, що містять кольоровий пігмент, а також концентрати для мономерів.

Читати повністю