Сушіння для лаку

Щойно зробили гарний манікюр, але немає часу, щоб повністю його просушити? Боїтеся випадково подряпати чи стерти свіже декоративне покриття, займаючись побутовими справами? Ситуація, знайома, мабуть, усім. І на щастя, далеко не безвихідне, оскільки існує сушіння для лаку — універсальний засіб, за допомогою якого заключний етап манікюру скорочується до однієї-двох хвилин.

Професійне сушіння лаку - закріплюємо відмінний результат!

Розкішний манікюр - результат грамотного догляду. Щоб нафарбовані нігті виглядали бездоганно, доводиться наносити лак у кілька шарів:

  • 1-й — основа, що вирівнює і маскує дефекти, для рівномірного розподілу декоративного покриття;
  • 2-й — кольоровий лак (як правило, у два шари, щоб отримати щільний і яскравий колір без смуг та лисин);
  • 3-й — захисне покриття для глянсового блиску та стійкого ефекту.

У результаті на поверхню нігтьової пластини наноситься значна кількість засобів, кожному з яких потрібен час, щоб підсохнути та закріпитися. Практика показує, що для повного висихання у звичайних умовах може знадобитися до тридцяти хвилин! Але мало хто може дозволити собі просто сидіти півгодини, нічого не роблячи, та й гаяти час не хочеться. На допомогу приходить сушіння для звичайного лаку, здатна всього за пару хвилин повністю просушити найщільніше покриття! Наносити її можна безпосередньо на декоративний лак або прозорий закріплювач. Крім того, в асортименті ряду брендів зустрічається засіб «2 в 1» - закріплювач та сушіння в одному флаконі. Після висихання воно утворює гладкий захисний шар, блискучий та абсолютно прозорий, забезпечуючи манікюру/педикюру додаткову стійкість.

Спосіб нанесення залежить від консистенції: рідкі та маслянисті склади наносяться за допомогою спеціальної піпетки, розпилювача або дозатора (по 1-2 краплі на кожен ніготь), густі з блиском — пензликом, як звичайний лак. Невелика порада: використовуючи густий засіб, щедро наносите його по всій поверхні нігтьової пластини, інакше при висиханні може стягнути декоративне покриття до середини нігтя.

Кращі сучасні сушіння для лаку швидко висушують до трьох-чотирьох шарів покриття і не містять шкідливих інгредієнтів (формальдегіду, дибутілфталату, толуолу). Більше того, до складу рідких засобів нерідко вводяться пом'якшувальні, зволожуючі та поживні добавки, які дбайливо доглядають кутикулу — такі як вітамін Е або масло жожоба.

Де купити якісну сушку для лаку?

Ціна сушіння для лаку визначається декількома факторами:

  • складом (чим безпечніше та ефективніше, тим дорожче);
  • престижністю бренду;
  • обсягом флакона та конструкцією дозатора.

Як правило, кошти у формі спрею обходяться дешевше , але й витрачаються не так економно, як рідини, що підсушують, з дозатором-піпеткою. Якщо ж ви шукаєте універсальний закріплювач, який не тільки швидко висушить лак, але й на кілька днів захистить його від сколів та подряпин, вибирайте густий гель із ефектом блиску. Все це можна придбати в інтернет-магазині Сталекс — швидко, вигідно та з оперативною доставкою!

Читати повністю