Нейл-майстри в процесі роботи з клієнтами можуть зробити порізи та подряпини, внаслідок чого знадобляться підручні кровоспинні засоби для манікюру. Це не обов'язково результат невмілості стиліста — часто кров може піти через близько розташовані до кутикули капіляри. При її видаленні під час обрізного манікюру та педикюру через дрібні пошкодження шкіри відбувається виділення крові. Щоб бути у всеозброєнні при подібних інцидентах, майстру необхідно купити кровоспинні засоби.

Вони ефективно видалять кров, продезінфікують та знеболюють ранку, допомагаючи швидкому загоєнню. Такі препарати називаються гемостатиками. Одні прилипають до рани, герметизуючи її, інші швидко згортають кров. Придбати кровоспинні рідини для манікюру необхідно і тим, хто робить nail-процедури в домашніх умовах.

Які засоби використовують при порізі кутикули

Кровоспинні засоби для манікюру рідкі — зручні та популярні гемостатики в манікюрних салонах. Їхні розчини за кілька секунд згортають кров і знеболюють ранки, тому процес догляду за нігтями можна не переривати. Використовуються при саднах, порізах і ранах на кутикулі, задирках, травмах бічних валиків. Достатньо кілька крапель рідини, щоб кров не текла, при цьому слід ознайомитись з інструкцією кожного окремого препарату.

Які ще засоби, крім рідин, кровоспинні при порізі:

 • порошок. Легко наносити, присипавши ранку. Навіть невелика кількість легко впорається із зупинкою крові;
 • олівець. Гарний варіант при дрібних порізах. Звужує судини, зменшуючи перебіг крові;
 • крем та гель. Кращі засоби для дуже сухої шкіри, оскільки вони не тільки загоюють ранки, але й живлять шкіру;
 • гемостатична губка пориста. Застосовується при дрібних порізах та ранах.

Кровоспинні засоби для манікюру

Іноді майстри в салоні або домашніх умовах як підручні кровоспинні засоби при порізі використовують перекис водню або хлоргексидин. Але це непрофесійно, набагато ефективніше скористатися спеціальними препаратами. Розглянемо, які кровоспинні засоби при порізі кутикули використовувати, і в чому їх особливості.

 1. Кровозупинна рідина Ga&Ma Hemostatic Fluid. Швидкодіючий препарат, який застосовується при поверхневих порізах і подряпинах. Прискорює коагуляцію та закриває ранки, діє як антисептик, запобігаючи потраплянню бактерій у ранку. Флакон зручним крапельним дозатором.

 2. Антисептичні кровоозупиняючі краплі Hemoxa. Гемостатичний засіб для застосування при порізах і подряпинах. Прибирає капілярне кровотечення, має протизапальний ефект. Рідина не токсична і не фарбує шкіру, достатньо нанести кілька крапель на ушкоджене місце.

 3. Кровоозупиняюча рідина Nila Hemostatic. Має бактерицидну дію, швидко прибирає капілярне кровотечення, сприяючи загоєнню дрібних ранок і порізів. Крапнути на ранку або ватний диск, прикласти і зачекати хвилину.

 4. Рідина для зняття крові Hemostat JZ by Juliya Zvarich. Препарат на основі хлориду алюмінію та перекису водню. Використовується при кутикулярному і апаратному манікюрі. Не подразнює шкіру, діє як антисептик. Крапнути на тампон з дозатора кілька крапель і прикласти на 5–10 секунд до місця порізу.

 5. Кровоозупиняючий засіб для манікюру з піпеткою Nila Hemostatic. Швидко усуне капілярне кровотечення на малих подряпинах, порізах і подряпинах. Крапельки зручно наносити дозатором.

 6. Антисептичні краплі Liquid styptic від INFALAB. Миттєво прибере кров при випадковому порізі кутикули або бокових валиків. Діє як антисептик, запобігає інфікуванню клієнта під час ушкодження околонігтьової шкіри. Нанести краплі на безворсову серветку або місце порізу і зачекати 1–2 хвилини до висихання крові.

Це найкращі рідкі кровоспинні засоби при порізах, які можна застосовувати в салонах та домашніх умовах при обрізному манікюрі та педикюрі.

Як вибрати кровоспинні рідини для манікюру

 1. Форма випуску. Це можуть бути рідини, креми, гелі, пасти та олівці.
 2. Склад. Виберіть кровоспинний засіб із функцією антисептика та дезінфектора. Деякі препарати знеболювальні, що теж непогано.
 3. Об `єм. Найчастіше можна кровоспинний засіб купити у невеликих флаконах 15–100 мл із зручним дозатором.
 4. Виробник. Краще вибирати перевірені торгові марки та бренди.
 5. Вартість. Ціна кровоспинних засобів для манікюру не висока, і дуже важливо не заощаджувати на них.

Ви дізналися, чому краще використовувати як кровоспинний засіб при порізах під час манікюрів та педикюрів у салонах та домашніх умовах. Під час процедури тримайте його на робочому столі під рукою, щоб вчасно обробити поріз.

Читати повністю